Overzicht trainingen

Overzicht trainingen

Overzicht Trainingen 1e helft 2020: downloaden

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koninklijke UD 1875 JO8-1G 18.15 - 19.15 Vincent Flierman, Willem van Oostveen
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Koninklijke UD 1875 JO9-1 18.15 - 19.15 Bart Aalbers, Cas Boswinkel, Twan van der Weele
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Koninklijke UD 1875 JO9-2 18.15 - 19.15 Hidde de Jong
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 5
  • -
Koninklijke UD 1875 JO11-1 18.30 - 19.30 Dennis van der Aalst, Gigi Splinter
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 1
  • -
Koninklijke UD 1875 JO12-2 18.30 - 19.30 Martin Douma, Carlo van Bijsterveldt
  • Kleedkamer 5
  • -
Koninklijke UD 1875 JO12-3 18.30 - 19.30 Marc Boerma, Nedzad Emic
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 5
  • -
Koninklijke UD 1875 JO13-1 18.30 - 19.30 Robin Hunnekink, Job Torben Visser
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Koninklijke UD 1875 JO15-3G 18.30 - 19.30 Stan Kuipers
  • Kleedkamer 3
  • -
Koninklijke UD 1875 JO15-2 19.30 - 20.30 Bernard Voortman, Nick Wieferink
  • Kleedkamer 2
  • -
Koninklijke UD 1875 JO15-1G 19.30 - 21.00 Pablo Wilke, Job Hollander
  • Kleedkamer 1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koninklijke UD 1875 JO17-1 18.00 - 19.30 Glenn Minnes, Sam Geurtsen
  • Kleedkamer 1
  • -
Koninklijke UD 1875 JO12-1 18.30 - 19.30 Rik Schimmel, Ali Gölpinar
  • -
Koninklijke UD 1875 JO19-1 20.00 - 21.30 Rick Zoetman, Clemens Miedendorp de Bie
  • Kleedkamer 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koninklijke UD 1875 JO15-3G 18.00 - 19.00 Stan Kuipers
  • Kleedkamer 3
  • -
Koninklijke UD 1875 JO8-1G 18.15 - 19.15 Vincent Flierman, Willem van Oostveen
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Koninklijke UD 1875 JO9-1 18.15 - 19.15 Bart Aalbers, Cas Boswinkel, Twan van der Weele
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Koninklijke UD 1875 JO9-2 18.15 - 19.15 Hidde de Jong
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 5
  • -
Koninklijke UD 1875 JO11-1 18.15 - 19.15 Dennis van der Aalst, Gigi Splinter
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 1
  • -
Koninklijke UD 1875 JO12-2 18.15 - 19.15 Martin Douma, Carlo van Bijsterveldt
  • Kleedkamer 5
  • -
Koninklijke UD 1875 JO12-3 18.30 - 19.30 Marc Boerma, Nedzad Emic
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 5
  • -
Koninklijke UD 1875 JO13-1 18.30 - 19.30 Robin Hunnekink, Job Torben Visser
  • Strook naast veld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Koninklijke UD 1875 JO15-2 19.30 - 20.30 Bernard Voortman, Nick Wieferink
  • Kleedkamer 2
  • -
Koninklijke UD 1875 2 20.00 - 22.00 Dennis Bruin
  • Train C + D
  • Kleedkamer 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koninklijke UD 1875 JO17-1 18.00 - 19.30 Glenn Minnes, Sam Geurtsen
  • Kleedkamer 1
  • -
Koninklijke UD 1875 JO12-1 18.30 - 19.30 Rik Schimmel, Ali Gölpinar
  • -
Koninklijke UD 1875 JO15-1G 19.00 - 20.30 Pablo Wilke, Job Hollander
  • Kleedkamer 3
  • -
Koninklijke UD 1875 JO19-1 20.00 - 21.30 Rick Zoetman, Clemens Miedendorp de Bie
  • Kleedkamer 2
  • -
Koninklijke UD 1875 2 (zon) 20.30 - 22.00 Peter vd Weele
  • Train C + D
  • Kleedkamer 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!