4e klasse 12

4e klasse 12

Datum Thuis Uit Uitslag
22-01-2022 Emst JO15-1JM Lettele JO15-1JM -
18-12-2021 Emst JO15-1JM Groen Wit '62 JO15-3 -
18-12-2021 KCVO JO15-2 Colmschate '33 JO15-3 1 - 0
18-12-2021 Sallandia JO15-1 Schalkhaar JO15-6 1 - 1
18-12-2021 csv Apeldoorn JO15-4 Robur et Velocitas JO15-3 2 - 4
18-12-2021 Lettele JO15-1JM SV CCW '16 JO15-1 4 - 1
18-12-2021 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM Sportclub Deventer JO15-2 1 - 4
11-12-2021 Sallandia JO15-1 Colmschate '33 JO15-3 0 - 0
11-12-2021 Schalkhaar JO15-6 Groen Wit '62 JO15-3 -
11-12-2021 SV CCW '16 JO15-1 KCVO JO15-2 15 - 0
11-12-2021 Robur et Velocitas JO15-3 Lettele JO15-1JM 2 - 1
11-12-2021 Sportclub Deventer JO15-2 Emst JO15-1JM 3 - 3
11-12-2021 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM csv Apeldoorn JO15-4 5 - 6
04-12-2021 Groen Wit '62 JO15-3 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM -
04-12-2021 Emst JO15-1JM SV CCW '16 JO15-1 1 - 2
04-12-2021 KCVO JO15-2 Robur et Velocitas JO15-3 1 - 4
04-12-2021 Colmschate '33 JO15-3 Schalkhaar JO15-6 1 - 0
04-12-2021 csv Apeldoorn JO15-4 Sportclub Deventer JO15-2 2 - 4
27-11-2021 Sportclub Deventer JO15-2 Lettele JO15-1JM 3 - 2
27-11-2021 SV CCW '16 JO15-1 Groen Wit '62 JO15-3 -
27-11-2021 Schalkhaar JO15-6 csv Apeldoorn JO15-4 -
27-11-2021 Sallandia JO15-1 KCVO JO15-2 7 - 0
27-11-2021 Robur et Velocitas JO15-3 Colmschate '33 JO15-3 2 - 0
27-11-2021 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM Emst JO15-1JM -
20-11-2021 Groen Wit '62 JO15-3 Sportclub Deventer JO15-2 2 - 11
20-11-2021 Emst JO15-1JM Robur et Velocitas JO15-3 4 - 2
20-11-2021 KCVO JO15-2 Schalkhaar JO15-6 2 - 5
20-11-2021 Colmschate '33 JO15-3 SV CCW '16 JO15-1 1 - 6
20-11-2021 csv Apeldoorn JO15-4 Sallandia JO15-1 4 - 0
20-11-2021 Lettele JO15-1JM Koninklijke UD 1875 JO15-2JM 13 - 0
17-11-2021 Sallandia JO15-1 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM 12 - 1
13-11-2021 Lettele JO15-1JM Colmschate '33 JO15-3 6 - 0
13-11-2021 Sallandia JO15-1 Groen Wit '62 JO15-3 2 - 1
13-11-2021 Schalkhaar JO15-6 Robur et Velocitas JO15-3 3 - 8
06-11-2021 Emst JO15-1JM Lettele JO15-1JM -
06-11-2021 Groen Wit '62 JO15-3 csv Apeldoorn JO15-4 2 - 6
06-11-2021 Sportclub Deventer JO15-2 Colmschate '33 JO15-3 7 - 0
06-11-2021 SV CCW '16 JO15-1 Schalkhaar JO15-6 3 - 0
06-11-2021 Robur et Velocitas JO15-3 Sallandia JO15-1 6 - 0
06-11-2021 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM KCVO JO15-2 3 - 2
30-10-2021 csv Apeldoorn JO15-4 SV CCW '16 JO15-1 4 - 5
30-10-2021 Colmschate '33 JO15-3 Emst JO15-1JM 3 - 8
30-10-2021 KCVO JO15-2 Sportclub Deventer JO15-2 0 - 8
30-10-2021 Lettele JO15-1JM Groen Wit '62 JO15-3 15 - 1
23-10-2021 Sportclub Deventer JO15-2 Schalkhaar JO15-6 7 - 3
23-10-2021 Emst JO15-1JM Sallandia JO15-1 4 - 0
23-10-2021 Groen Wit '62 JO15-3 Robur et Velocitas JO15-3 2 - 3
23-10-2021 csv Apeldoorn JO15-4 KCVO JO15-2 9 - 0
23-10-2021 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM SV CCW '16 JO15-1 4 - 10
16-10-2021 Sallandia JO15-1 Sportclub Deventer JO15-2 1 - 0
16-10-2021 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM Colmschate '33 JO15-3 4 - 3
09-10-2021 Colmschate '33 JO15-3 csv Apeldoorn JO15-4 1 - 7
09-10-2021 KCVO JO15-2 Emst JO15-1JM 0 - 6
09-10-2021 SV CCW '16 JO15-1 Sportclub Deventer JO15-2 7 - 2
09-10-2021 Schalkhaar JO15-6 Lettele JO15-1JM 0 - 5
09-10-2021 Robur et Velocitas JO15-3 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM 6 - 2
02-10-2021 Sportclub Deventer JO15-2 Robur et Velocitas JO15-3 5 - 1
02-10-2021 Emst JO15-1JM Schalkhaar JO15-6 4 - 1
02-10-2021 Groen Wit '62 JO15-3 KCVO JO15-2 0 - 1
02-10-2021 SV CCW '16 JO15-1 Sallandia JO15-1 4 - 1
02-10-2021 Lettele JO15-1JM csv Apeldoorn JO15-4 9 - 6
25-09-2021 Colmschate '33 JO15-3 Groen Wit '62 JO15-3 1 - 0
25-09-2021 csv Apeldoorn JO15-4 Emst JO15-1JM 7 - 4
25-09-2021 KCVO JO15-2 Lettele JO15-1JM 0 - 7
25-09-2021 Schalkhaar JO15-6 Koninklijke UD 1875 JO15-2JM 5 - 4
25-09-2021 Robur et Velocitas JO15-3 SV CCW '16 JO15-1 2 - 7
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!