KNVB Regiocup

KNVB Regiocup

9 april 2021 17:15


De KNVB Regiocup begint vormen aan te nemen. De KNVB heeft vandaag de indeling gecommuniceerd met per leeftijdscategorie de teams waartegen onze jeugdteams kunnen gaan spelen. De JO19 t/m de JO8 zijn ingedeeld in poules met clubs uit de directe regio, waarbij we zien dat het volgens de verwachting vrij lokaal is gehouden.

Er is dus beweging, en dat is mooi! Wanneer er wordt gestart is nog onzeker en daarmee is er ook geen datum afgegeven door de KNVB. Het zou kunnen dat de start van de Regiocup wordt meegenomen bij de reeks versoepelingen van 21 april aanstaande.

We houden jullie op de hoogte!

Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- Diepenveen JO19-2 15:00   - Be Quick Z. JO17-1 12:30
- FC RDC JO19-2 12:30   - Colmschate JO17-1 12:30
- Helios JO19-2 14:30   - FC Zutphen JO17-2 12:30
- Kon. UD JO19-1 14:30   - Go Ahead D. JO17-1 13:00
- Schalkhaar JO19-4 12:30   - Kon. UD JO17-1 10:45
- Schalkhaar JO19-5 15:00   - Vorden JO17-1 12:00
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- Eefde SP JO15-1G 10:30   - Heeten JO15-2G 12:45
- FC RDC JO15-1G 10:30   - Helios JO15-2 10:30
- Go Ahead D. JO15-1 12:00   - Kon. UD. JO15-2G 12:00
- Kon. UD JO15-1G 11:30   - Sc. Overwetering JO15-2G 13:00
- Sallandia JO15-1 14:15   - Schalkhaar JO15-6 9:00
- Schalkhaar JO15-3 12:15   - VV Lettele JO15-1G 11:00
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- ABS JO15-3 13:30   - ABS JO13-2 11:00
- Colmschate JO15-3 15:00   - Colmschate JO13-3 9:00
- Kon. UD JO15-3G 11:30   - Kon. UD JO13-1 11:30
- Schalkhaar JO15-8 10:30   - Lettele JO13-1 10:00
- Sportclub Deventer JO15-3 14:00   - Markelo JO13-2G 10:00
        - Schalkhaar JO13-3 8:45
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- Heino JO12-1 10:00   - DAVO JO12-1 9:30
- Kon. UD. JO12-1G 9:15   - FC Zutphen JO12-3 8:30
- Lemelerveld JO12-1 9:00   - Gorssel JO12-1 10:00
- Rohda R. JO12-2 10:00   - Kon. UD JO12-2 9:15
- Rohda Raalte JO12-1 10:00   - Teuge SP JO12-2 9:00
        - WvB Jo12-2G 10:00
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- AZC JO12-2 10:00   - Colmschate JO11-6 10:30
- FC RDC JO12-1G 8:30   - Go Ahead D. JO11-1 10:00
- Go Ahead D. JO12-1 10:30   - Helios JO11-1 9:00
- Heeten JO12-1 9:45   - IJsselstreek JO11-1 10:30
- Kon. UD JO12-3 9:15   - Kon. UD JO11-1 9:15
- Sp. Deventer JO12-2 11:30   - Schalkhaar JO11-2 8:30
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- ABS JO9-1 9:00   - ABS JO9-2 9:00
- DAVO JO9-2 10:30   - CCW '16 JO9-1G 9:30
- Helios JO9-1 9:00   - Colmschate JO9-4 9:30
- Kon. UD JO9-1 9:15   - Diepenveen JO9-2G 9:00
- Schalkhaar JO9-3 9:45   - FC RDC JO9-3 9:00
- Schalkhaar JO9-4 9:45   - Kon. UD JO9-2 9:15
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
- Activia JO9-1 9:00   - ABS JO8-1 9:00
- Colmschate JO9-6 8:30   - ABS JO8-2 9:00
- Kon. UD JO9-3G 9:15   - Colmschate JO8-4 8:30
- Sp. Deventer JO9-4 8:30   - Epse JO8-1 9:15
- Twello SV JO9-2 9:00   - Helios JO8-1 9:00
- Voorwaarts T JO9-4 9:45   - Kon. UD JO8-1G 9:15
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!